درباره فروشگاه اینترنتی اشراق

فروشگاه اینترنتی اشراق، متشکل از تیمی جوان و کوشا جهت ارائه خدمات فرهنگی و فروشگاهی در حوزه ای که کمتر به آن توجه شده و خلا آن محسوس بوده ، در سال 1397 فعالیت خود را آغاز نمود . این مجموعه در سال 1397 با هدف صرفه جویی در زمان و هزینه ، ارائه محصولات مرغوب و با کیفیت  و بدون نیاز حضوری برای خرید فعالیت .خود را آغاز نمود

امروزه، در دنیای مدرن، عموم جامعه در صدد آن هستند که برای تهیه لوازم مورد نیاز خود، جهت صرفه جویی در وقت، عدم ایجاد ترافیک شهری و صرفه جویی در هزینه به جای مراجعه به مغازه هاو بازار ها و چه بسا شهرهای دیگر ، در منزل و یا محل کار خود با استفاده از رایانه شخصی و یا موبایل ، تهیه نمایند . اشراق، در این راستا سعی داشته تا با کمک به چرخه اقتصاد و حمایت از تولید داخلی  و ایجاد بستر مناسب جهت رفاه حال جامعه فرهنگی کشور بالاخص روحانیون و طلاب ،بخش کوچکی را سهیم باشد .

چرا از فروشگاه اینترنتی اشراق خرید کنیم؟

ارائه محصولات با کیفیت ، قیمت مناسب و سهولت در امر خرید فروشگاه اینترنتی اشراق ، باعث شده  متقاضیان محصولات فرهنگی در کشور ،بالاخص روحانیون و طلاب گران قدر ، توجه ویژه ای به آن داشته باشند . لازم به ذکر است تمامی محصولات سایت جهت حمایت از تولید ملی و ارائه با قیمت مناسب از تولیدات داخلی می باشد.

علاوه بر این برای اولین بار در کشور ،  امکان درخواست دوخت سفارشی نیز برای متقاضیان فراهم شده که میتوانند با وارد کردن سایز دقیق خود ( نحوه آموزش آن در سایت قرار گرفته است) ، پوشاک مورد نظر خود را دقیقا مطابق درخواست و نوع پارچه مدنظرشان سفارش داده سپس دریافت کنند .

 امید است با استعانت از پروردگار بتوان گامی موثر در راستای خدمت رسانی و جلب رضایت جامعه فرهنگی کشور برداشت

فروشگاه اینترنتی اشراق